Nowoczesna ginekologia estetyczna

Dla kobiet, które cenią sobie pełny komfort. Jesteś jedną z nich? Skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

2023 07 13 KAA LP Ginekologia estetyczna-1

Czuj się piękna i pewna siebie

W naszym społeczeństwie przyjęło się nie mówić o problemach intymnych i dyskomforcie z tym związanym. Warto poznać ten obszar medycyny – wiele z nas zmaga się z dolegliwościami w okolicach intymnych i nie wie, że istnieją skuteczne metody na ich usunięcie. Tymczasem są to problemy, które łatwo i szybko da się rozwiązać, by poprawić swoje samopoczucie i komfort życia. 

Choć nieprawidłowa anatomia okolic intymnych powoli przestaje być tematem tabu, nadal niełatwo jest mówić o tych dolegliwościach, a także związanych z nimi wstydem, frustracją, niewygodą i bólem. Twoje samopoczucie mogą pogarszać:

 • suchość pochwy
 • nietrzymanie moczu
 • asymetryczność lub przerost warg sromowych
 • poporodowy zespół rozluźnienia pochwy
 • blizny i przebarwienia

Wiemy, że to nie tylko kwestia estetyki – choć i ona dla wielu z nas odgrywa ważną rolę. Często ukształtowanie okolic intymnych ma ogromny wpływ na jakość życia: od codziennych, zwyczajnych czynności, po uprawianie sportu.

A przecież możesz w każdej chwili odzyskać swój komfort, lepsze samopoczucie, a także utraconą pewność siebie! 

 

Mamy rozwiązania, które poprawią komfort Twojego życia:

2023 07 13 KAA LP Ginekologia estetyczna 2-1
 
Labioplastyka to zabieg chirurgiczny polegający na korekcji kształtu warg sromowych, redukcji przerośniętych lub niesymetrycznych warg, a także poprawie ich objętości oraz jędrności. 
 
3 (2)-1
 
Rewitalizacja pochwy polega na zwężeniu wejścia do pochwy z zastosowaniem specjalistycznych nici, które umieszcza się podśluzówkowo i podskórnie, imitując wykonanie plastyki krocza. 
 
1 (2)-1
Usuwanie przebarwień i blizn przeprowadzamy z zastosowaniem metody radiofrekwencji, która wykazuje wysoką skuteczność oraz bezpieczeństwo. Efekty widoczne natychmiast!  
 
4-4
Leczenie nietrzymania moczu przeprowadzane jest przez lekarza z wykorzystaniem urządzenia działającego w oparciu o radiofrekwencję. Zabieg jest małoinwazyjny i przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym.  
 

Pobierz nasz e-book i dowiedz się więcej o ginekologii estetycznej!

Wypełnij formularz, a otrzymasz od nas w prezencie e-book, który pomoże Ci w wyborze zabiegu najlepiej dopasowanego do Twoich potrzeb

quote-1

Dzięki zabiegom ginekologii estetycznej nasze Pacjentki odnotowują znaczący wzrost komfortu życia i codziennego funkcjonowania. Po zabiegu nie jest wymagana hospitalizacja, a dzięki wykorzystaniu znieczulenia miejscowego odczuwalność całej procedury jest ograniczona.

lek. Michał Bartos
specjalista ginekologii estetycznej

bartos

Podczas pierwszej konsultacji nasz lekarz:

1-01


Przeprowadzi z Tobą wywiad medyczny

1-08


Wykona badanie wstępne

1-02


Dopasuje najlepsze rozwiązanie

Zaufaj Klinice Anti-Aging INVICTA i postaw na życie bez ograniczeń!

 •   Przywrócony komfort i swoboda wykonywania codziennych czynności
 •   Ograniczenie infekcji intymnych 
 •   Satysfakcjonujące współżycie i lepsze doznania seksualne
 •  Wyrównanie kolorytu i zmniejszenie widoczności blizn (np. po cesarskim cięciu)
 • Poprawa wyglądu kobiecych miejsc intymnych
 • Zredukowanie przyczyny nietrzymania moczu
grafika-02
zdjecie-1
Klinika Anti-Aging INVICTA od ponad 10 lat zapewnia najwyższy, medyczny standard opieki z zakresu medycyny estetycznej, ginekologii estetycznej, podologii i kosmetologii. 

Naturalność to nasze drugie imię, dlatego oferowane przez nas zabiegi mają na celu jedynie wydobycie naturalnego piękna, a nie zmianę wyglądu. Przeprowadzamy wyłącznie takie działania, które pomogą Pacjentkom zachować piękny, młody wygląd oraz zdrowie.

Jako jedyna placówka medycyny estetycznej na Pomorzu posiadamy certyfikację ISO.

Masz pytania? 

Napisz do nas lub już dziś zarezerwuj swój termin konsultacji